ÖVRIGT / Diverse / Kanna 10695081
*
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 02:42:18
1
150 kr
14/11 18:07:13
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
3107 Gräddkanna
+ sockerskål, 2 delar, Blå Eld, Hertha Bengtson (1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:33
-
8324 Kaffeservis
35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 15 koppar..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:56
-
3020 Kaffeservisdelar
25 delar, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 10 kaffekoppar..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:53
-
9372 Miniatyrkanna
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Stengods, Gus..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:05
-
3108 Mocka / kaffek..
22 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 9 st mock..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:45
-
3007 Sockerskål
+ gräddkanna + vas, Royal Copenhagen, Musselmalet,..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:44
*
Kanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 02:42:18 | 1 | 150 kr |
14/11 18:07:13 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
3107 Gräddkanna
+ sockerskål, 2 delar, Blå Eld, Hertha Bengtson (1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:33 -
8324 Kaffeservis
35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 15 koppar..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:56 -
3020 Kaffeservisdelar
25 delar, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 10 kaffekoppar..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:53
-
9372 Miniatyrkanna
Berndt Friberg (1899-1981), Sverige. Stengods, Gus..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:05 -
3108 Mocka / kaffek..
22 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, 9 st mock..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:45 -
3007 Sockerskål
+ gräddkanna + vas, Royal Copenhagen, Musselmalet,..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:44