ÖVRIGT / Diverse / Kanna 10695081
*
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 02:42:18
1
150 kr
14/11 18:07:13
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:41
-
7123 Ask
+ skulptur, ”groda”. Höjd: 4-15 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05
-
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:33
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:33
-
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:09
-
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:10
*
Kanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/11 02:42:18 | 1 | 150 kr |
| 14/11 18:07:13 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
7104 Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:41 -
7123 Ask
+ skulptur, ”groda”. Höjd: 4-15 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05 -
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:33
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:33 -
7022 Bokstöd
ett par, 1920-tal. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:09 -
7047 Bordstabletter
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:10



